aaalafkherstext

ورود
x
یا
x
ثبت
x

یا

درباره ما

(زمان خواندن: 1 - 2 دقیقه)
شما این مقدار را خوانده اید 0%

به علف خرس خوش آمدید.

علف خرس یک مجله اینترنتی و رسانه آنلاین در «حوزه آموزش و یادگیری موضوعات مالی کاربردی» است. این پروژه در سال 1397 با سرپرستی «محمد باقر نخجوانی» راه اندازی شد و با همکاری تیم های تخصصی تولید محتوا، کارشناسان مالی و کارشناسان آموزش دیجیتال شروع به فعالیت کرده است.

علف خرس به دنبال این است که محتواهای کاربردی در زمینه مالی را با بیانی جذاب ارائه دهد و با تهیه منابع دسته اول، به کاربران خود انگیزه یادگیری بیشتری بدهد تا بتوانند درک بهتری از مسائل و موضوعات مالی که به طور روزمره درگیر آن هستند، بدست آورده و عملکرد مالی بهتری داشته باشند.

با توجه به اینکه مسائل مالی به یکی از مهمترین دغدغه ی زندگی تبدیل شده است، پروژه علف خرس، تصمیم دارد به آسان‌ترین روش، با بیانی ساده –به دور از معادلات پیچیده و کلمات تخصصی پرطمطراق- و با کمک انواع محتواهای مبتنی بر فن آوری دیجیتال، ظرافت‌ها و پیچیدگی‌های مالی را با عموم مردم مطرح و اطلاعات و نگرشی سازنده در مسائل مالی برایشان ایجاد کند. ما در این مجموعه به آگاهی‌های پراکنده مردم از مسائل مالی شکل و جهت داده و به آن‌ها کمک میکنیم تا بدانند از زاوایای دیگری نیز می توان به مسائل مالی نگاه کرده و نگرش جدیدی به موضوعات مالی پیدا کنند.

پیشنهاد می کنیم قبل از استفاده از محتوای این وبسایت، شرایط و ضوابط پیش رو را مطالعه کنید.

1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

  دسترسی فعلی شما اجازه مشاهده نظرات تحت این بخش را نمی دهد

logo-samandehi

treebottom

address    سعادت آبادبلوار پیام | میدان بهرود خیابان عابدی | پلاک ۳  | واحد ۳

tel    ۶۳ ۲۴ ۱۱ ۲۲