aaalafkherstext

ورود
x
یا
x
ثبت‌نام
x

یا

مجله الکترونیکی

4

5

با جیب‌های پر و دست‌های خالی به فروشگاه می‌روید و قصد خرید کردن هم ندارید؛ اما یکی دو ساعت بعد با جیب‌های خالی و دست‌های پر بیرون می‌آیید، بی‌آنکه واقعاً به چیزهایی که خریده‌اید، نیاز داشته باشید! آیا می‌خواهید راه صرفه‌جویی در پول هنگام خرید را بدانید؟ می‌توانید با برنامه‌ریزی خریدهایتان و دانستن ترفندهایی که فروشندگان به‌کار می‌برند در مقدار زیادی پول صرفه‌جویی کنید. دانستن تما‌‌می‌این موارد یک امتیاز بزرگ در نحوه‌ی هزینه کردنتان به شما می‌دهد.

قصد دارید کلاه سرتان نرود؟ می‌خواهید هوشمندانه و با چشم‌های باز خرید کنید؟ دلتان می‌خواهد پول بیشتری را پس‌انداز کنید؟ این توصیه‌های کاربردی به کارتان

کافی است صبر کنید تا با پرداخت پول کمتر صاحب یک محصول خوب شوید! بسیاری از مردم دوست دارند آخرین نسخه‌ی یک گوشی هوشمند را به‌محض عرضه‌اش خریداری کنند و این کار بدین معنی است که پول زیادی را برای آن می‌پردازند. اگر بتوانید یکی دو سال بدون جدیدترین گوشی یا تبلت دوام آورید،

برای اینکه همیشه در خرید بهترین عملکرد را داشته باشید باید نکاتی را در نظر بگیرید. لازم نیست همیشه بهترین و جدیدترین نسخه از کالایی را بخرید. جدیدترین کالاها همیشه قیمت بالایی دارند و بلافاصله بعد از عرضه‌ی نسخه‌ی جدیدتر قیمتشان کاهش پیدا می‌کند. پس برای خرید جدید‌ترین نسخه‌ها عجله نکنید.

6

050417_safeway_TR0048-2-re.jpg

8

کسی نیست که از خرید به‌صرفه و اقتصادی بدش بیاید. در حقیقت همۀ ما به‌دنبال آن هستیم که محصولات و کالاهای مورد نیازمان را با قیمت‌های مناسب‌تر بخریم و صرفه‌جویی کنیم؛ یعنی خرید خوبی داشته باشیم. تجربۀ یک خرید خوب، به دانش شما دربارۀ خرید، آشنایی با ترفندهای آن و هوشیار بودن در مقابل حقه‌های فروشِ بیشتر بستگی دارد. در ادامه، در دو بخش نکاتی را به شما گوشزد می‌کنیم که تجربۀ یک خرید خوب را برای شما به ارمغان می‌آورند:

ممکن است برخی فروشگاه‌ها برای دانشجوها یا حتی برای سالمندان تخفیفاتی را درنظر داشته باشند. برخی دیگر از فروشگاه‌ها نیز تخفیف‌هایی برای موقعیت‌های شغلی به‌خصوص ارائه می‌دهند؛ مثلاً برای معلمان یا برای افرادی که در ارتش فعالیت دارند، ١۰ درصد تخفیف قائل می‌شوند. وقتی می‌خواهید پول کالا را حساب کنید بهتر است در مورد این تخفیفات ویژه نیز بپرسید. شاید واجد شرایطشان باشید!

پیشنهاد مطالعه: حضوری بخریم یا با یک کلیک خرید کنیم؟

9

میتوانید مطالب مربوط بخش اول را در این فایل صوتی گوش کنید

همچنین میتوانید مطالب مربوط بخش دوم را در این فایل صوتی گوش کنید

همچنین میتوانید مطالب مربوط بخش سوم را در این فایل صوتی گوش کنید

همچنین میتوانید مطالب مربوط بخش چهارم را در این فایل صوتی گوش کنید

برای ملاحظه ادامه فایل های صوتی لطفا به صفحه فایل های صوتی مراجعه فرمایید

logo-samandehi

treebottom

address    سعادت آبادبلوار پیام | میدان بهرود خیابان عابدی | پلاک ۳  | واحد ۳

tel    ۶۳ ۲۴ ۱۱ ۲۲